Zingende Kerstengelen
Zingende Kerstengelen boeken voor jouw evenement?
SintenKerst.nl verzorgt professioneel de boekingen van Zingende Kerstengelen en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Heerlijke Hemelse Kerstmuziek
Twee muzikale kerstengelen zorgen voor hemelse kerstmuziek met gitaar, zang, panfluiten en percussie.
Romantische en swingende kerstsongs van over de hele wereld worden in verschillende talen met elkaar afgewisseld.
Tijdens de kerstliederen door zorgt het duo ook voor kinderanimatie!
Het optreden vindt plaats met onze mobiele geluidsinstallatie (stroom is niet nodig). Het volume is aanpasbaar.
Let op ! De act speelt tijdens deze periode alleen in overdekte gelegenheden.
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Zingende Kerstengelen boeken? »
De prijs voor het boeken van Zingende Kerstengelen is vanaf € 850,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van Zingende Kerstengelen? »
De duur van een optreden van Zingende Kerstengelen begint vanaf 4 x 40 min. binnen 4 uur..
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. SintenKerst stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is Zingende Kerstengelen geschikt? »
Zingende Kerstengelen is geschikt voor evenementen zoals Bedrijfsfeest, Kerst evenement, Straattheater Festivals en Winkelcentra. Door de muziek en energie werkt deze act vooral goed bij een publiek dat wil meezingen en feesten.
-
Wat is er nodig op locatie voor Zingende Kerstengelen? »
Wat er nodig is op locatie voor Zingende Kerstengelen hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom Zingende Kerstengelen boeken via SintenKerst? »
Zingende Kerstengelen boeken via SintenKerst.nl betekent kiezen voor sfeervol muzikaal entertainment dat zorgt voor extra gezelligheid en interactie tijdens Sinterklaas- en kerstevenementen. Muzikale acts brengen direct sfeer op evenementen, in winkelcentra, tijdens winterevents en op bedrijfsfeesten. Wij denken graag mee over een passende invulling die goed aansluit bij jouw locatie, doelgroep en evenement. Via de gouden offertebutton voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- 4 x 40 min. binnen 4 uur.: vanaf € 850,00
- Reiskosten: € 0,40 per km. va. Turnhout (België) v.v.
- Prijzen zijn excl. BTW.
Artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Geluid: Inclusief een mobiele set
- Leeftijd: Alle leeftijden
- Begeleiding: 2 personen
Promotiemateriaal
Download hier promotiefoto's van onze artiesten voor gebruik in publicaties, media en meer.
Zingende Kerstengelen boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Zingende Kerstengelen? Neem direct contact op met SintenKerst via 0186-609542 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Zingende Kerstengelen
Ontdek meer Kerstmuziek - Duo's en Trio's voor jouw evenement of bekijk andere Muzikaal Entertainment voor Sint en Kerst om te boeken binnen het aanbod van SintenKerst.